10 kwietnia, 2024

Devs 4docs

Motoryzacja i Transport

Czy profesjonalne niszczenie dokumentów jest bezpieczne dla danych osobowych?

Niszczenie dokumentów jest czynnością niezbędną, realizowaną na bieżąco lub wtedy, gdy w firmie uzbiera się zbyt wiele akt, nadających się do zniszczenia. Dlaczego nie można po prostu wyrzucić je do kosza na odpady papierowe? Przede wszystkim dlatego, że zawierają dane wrażliwe. Niszczenie dokumentacji przez profesjonalistów jest czynnością w pełni bezpieczną, realizowaną dokładnie, terminowo i z dbałością o odpowiednią ochronę danych.

Niszczenie dokumentów profesjonalnie-jak się odbywa?

Profesjonalne niszczenia akt przebiega w oparciu o stały, dopracowany do perfekcji proces, w którym każdy element realizowany jest przez profesjonalistów, posiadających odpowiednie przygotowanie teoretyczne oraz doświadczenie. Po przyjęciu zgłoszenia pracownicy:

  • pobierają dokumentację z siedziby klienta,
  • transportują ją bezpiecznym pojazdem, wyposażonym w GPS,
  • wykonują niszczenie dokumentów,
  • wystawiają certyfikat utylizacji dokumentacji i wystawiają fakturę.

Na każdym etapie działań służą pomocą i doradztwem, dotyczącymi poszczególnych etapów realizacji zlecenia.

Niszczenie dokumentacji masowe

Masowe niszczenie dokumentów odbywa się z użyciem wysokiej jakości, nowoczesnych urządzeń, a dzięki zastosowaniu palet oraz wózków widłowych, całość procesu może zostać przeprowadzona bardzo szybko. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, gdy archiwizacja dokumentów ma się odbyć jeszcze przed Twoim wyjazdem. Profesjonalne niszczenie akt, podobnie jak niszczenie dokumentacji medycznej, prawniczej lub technicznej odbywa się z uwzględnieniem normy ISO 21964. Bezpieczeństwo, wysoka jakość usług i terminowość sprawiają, że niszczenie dokumentacji przez profesjonalną firmę opłaca się zdecydowanie bardziej, niż wykonanie tej pracy przez pracowników własnych. Niszczenie akt realizowane jest przez doświadczonych, objętych tajemnicą pracowników, z tego względu dokumenty są w pełni zabezpieczone przed wyciekiem danych oraz nieprawidłowościami. Niszczenie dokumentacji przez profesjonalistów to najbezpieczniejszy sposób pozbycia się przestarzałej dokumentacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *